Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
