Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
