Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Import
pt: Importar

en: Label
pt: Rótulo

en: Roles
pt: Papéis

en: Template
pt: Modelo

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Permissions
pt: Permissões

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Permission
pt: Permissão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Preset name
pt: Nome do preset

en: Uses
pt: Usos

en: Filter permissions
pt: Filtrar permissões
