Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: Roles
ru: Роли

en: Template
ru: Шаблон

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Permission
ru: Право доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Preset name
ru: Имя пресета

en: Uses
ru: Использование

en: Filter permissions
ru: Разрешения для фильтрации
