Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Import
sq: Importo

en: Roles
sq: Rolet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
