Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Roles
tr: Roller

en: Template
tr: Şablon

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Permissions
tr: İzinler

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Permission
tr: İzinler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
