Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Roles
ur: رولز
