Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: or
ar: أو

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
