Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: or
fi: tai

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: View mode
fi: Näyttötila
