Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: or
he: או

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: View mode
he: מצב תצוגה
