Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: or
hr: ili

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
