Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: or
hu: vagy

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Webform
hu: Űrlap

en: Country restriction
hu: Ország szerinti korlátozás

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Alphabetical
hu: Alfabetikus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Maximum suggestions
hu: Legtöbb ajánlás

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Searching...
hu: Keresés...

en: Country codes
hu: Országkódok
