Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: or
oc: o

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
