Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: or
ro: sau

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
