Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: or
sv: eller

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Alphabetical
sv: Alfabetisk

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: View mode
sv: Visningsläge
