Entity proximity select (Webform) (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: or
ca: o

en: Webform
ca: Formulari web

en: Country restriction
ca: Restricció de país

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Country codes
ca: Codis de país
