Entity proximity select (Webform) (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: or
hi: अथवा

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
