Entity proximity select (Webform) (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
