Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: or
az: və ya

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: View mode
az: Baxış rejimi
