Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: or
el: ή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
