Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: or
fr: ou

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: Country restriction
fr: Restriction géographique (pays)

en: Show all
fr: Tout afficher

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Alphabetical
fr: Alphabétique

en: Bundle
fr: Type

en: Show less
fr: En afficher moins

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Country codes
fr: Codes pays

en: Label field
fr: Champ étiquette
