Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: or
id: atau

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: View mode
id: Modus tampilan
