Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: or
ps: او

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
