Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: or
ru: или

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Country restriction
ru: Ограничение по странам

en: Show all
ru: Показать все

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Alphabetical
ru: По алфавиту

en: Bundle
ru: Набор

en: Sort method
ru: Метод сортировки

en: Maximum suggestions
ru: Максимум предложений

en: View mode
ru: Режим просмотра
