Entity proximity select (Webform) (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: or
ta: அல்லது

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
