Entity proximity select (Webform) (1.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: View mode
be: Лад выгляду
