Entity proximity select (Webform) (1.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: or
lt: arba

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Webform
lt: Web forma

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Entity reference elements
lt: Esybės nuorodos elementai
