Entity proximity select (Webform) (1.0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: or
fa: یا

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: View mode
fa: نحوه نمایش
