Entity proximity select (Webform) (1.0.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: or
uk: або

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Show all
uk: Показати все

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Alphabetical
uk: За алфавітом

en: Bundle
uk: Пакет

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Country codes
uk: Коди країн

en: Label field
uk: Поле мітки

en: Entity reference elements
uk: Елементи посилання на сутність
