Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: or
cs: nebo

en: Testing
cs: Testování

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Alphabetical
cs: Abecední řazení

en: View mode
cs: Režim zobrazení
