Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: or
da: eller

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Testing
da: Test

en: Webform
da: Webformular

en: Show all
da: Vis alle

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Show less
da: Vis færre.
