Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: or
es: o

en: No results found
es: No se han encontrado resultados

en: Testing
es: Probando

en: Country restriction
es: Restricción por país

en: Show all
es: Mostrar todo

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: View mode
es: Modo de vista

en: Entity reference elements
es: Elementos de referencia de la entidad
