Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: or
et: või

en: Testing
et: Testimine

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: View mode
et: Kuvarežiim
