Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: or
eu: edo

en: Testing
eu: Proba

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota
