Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: or
lv: vai

en: Testing
lv: Testēšana

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: View mode
lv: Skata režīms
