Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: or
pl: lub

en: Testing
pl: Testowanie

en: Webform
pl: Formularz

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: View mode
pl: Tryb widoku
