Entity proximity select (Webform) (1.0.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: or
pt: ou

en: No results found
pt: Sem resultados encontrados

en: Testing
pt: Testando

en: Webform
pt: Formulário

en: Show all
pt: Mostrar todos

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Searching...
pt: Pesquisando...

en: Country codes
pt: Códigos de países
