Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: or
bo: ཡང་ན

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གོ་རིམ་ལྟར

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
