Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: or
gl: ou

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: View mode
gl: Modo de vista
