Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
