Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: or
it: o

en: Show all
it: Mostra tutti

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
