Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: or
ja: または

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Show all
ja: すべてを表示

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Alphabetical
ja: コンテキスト内のアルファベット順: 並び替え順

en: Bundle
ja: バンドル

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Country codes
ja: 国コード
