Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: or
nl: of

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Webform
nl: Formulier

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Bundle
nl: Bundel

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Maximum suggestions
nl: Maximum aantal suggesties

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Country codes
nl: Landcodes
