Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: or
sk: alebo

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
