Entity proximity select (Webform) (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: or
tr: ya da

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: View mode
tr: Görünüm kipi
