Epsilon Harmony Connector (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Test
el: Δοκιμή

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Canada
el: Καναδάς

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την
