Epsilon Harmony Connector (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Test
is: Prófa

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: View
is: Skoða

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Header
is: Haus

en: Canada
is: Kanada
