Epsilon Harmony Connector (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Test
lv: Tests

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Header
lv: Galvene

en: Method
lv: Veids

en: Canada
lv: Kanāda
