Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Test
ca: Prova

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Created
ca: Creat

en: Header
ca: Capçalera

en: Method
ca: Mètode

en: Canada
ca: Canadà

en: Status Code
ca: Codi d'estat
