Epsilon Harmony Connector (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Author
cy: Awdur

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: View
cy: Gweld

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Header
cy: Pennawd

en: Method
cy: Dull

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
